Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich

Data: 17.01.2022 r., godz. 14.35    184
W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 2a i 2b zaprezentowali swoje projekty pt. "My pet" w formie miniaturowych albumów-książeczek.

Dzieci przedstawiły swoje projekty na forum klasy w języku angielskim. Każdy z nich dotyczył wybranego pupila- pojawiły się psy, koty, chomiki, a nawet gekon. Zapraszamy do obejrzenia galerii tych niezwykłych prac.

Afrodyta Zambrzuska

Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich
Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 1, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 2, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 3, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 4, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 5, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 6, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 7, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 8, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 9, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 10, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 11, Projekt edukacyjny z języka angielskiego w klasach drugich, foto nr 12,