01.06.2026 r. - Z okazji Dnia Dziecka
- Data publikacji: 01.06.2026
Życzenia
Życzenia
29 maja w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka na sportowo! Przy pięknej pogodzie na boisku szkolnym odbył się pełen emocji festyn sportowy, który otworzyła dyrektor szkoły Pani Edyta Kuś.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami
"Kiedy coś boli , kiedy jest ciężko i źle trzeba iść do Maryi, do Matki -Tej, która może cię przytulić do serca tak mocno , jak tuliła Jezusa Idź do Maryi bo ona weźmie wszystkie twoje sprawy i jak skarb powierzy je Jezusowi.."
W dniach 26–27 maja uczestniczyliśmy w VII Międzynarodowym Forum Nowatorstwa Pedagogicznego „Kim jestem? Kim będę?”.
28 maja uczniowie klas 5a i 5b pod opieką wychowawczyń – pani Katarzyny Szymańskiej i pani Marleny Kuś oraz pani Iwony Kopki – uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
|
PN
|
WT
|
ŚR
|
CZ
|
PT
|
SO
|
ND
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
||
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|