Orientacja zawodowa w kl. 3b - spotkanie z fryzjerką

Data: 22.09.2022 r., godz. 21.55    331
Rodzice pokazują dzieciom swoje doświadczenia zawodowe oraz zainteresowania i pasje.

20 września w klasie 3b swoją pasję zawodową zaprezentowała mama Oliwki - Pani Ola Zakrzewska, która od dziecka tworzyła fryzury. Z czasem doskonaliła swoje umiejętności, by ostatecznie rozpocząć pracę jako fryzjerka dorosłych i dzieci.  Podczas spotkania poznaliśmy narzędzia pracy fryzjerki, techniki układania fryzur oraz sposoby dbania o włosy.

Dziękujemy Pani Oli za ciekawe zajęcia, za dokonanie twórczych zmian w naszym wyglądzie oraz trafione pamiątki - Joanna Zarzycka i uczniowie klasy 3b.

 

Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką
Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 1, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 2, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 3, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 4, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 5, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 6, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 7, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 8, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 9, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 10, Orientacja zawodowa w kl. 3a - spotkanie z fryzjerką, foto nr 11,