Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące organizacji zajęć z edukacji zdrowotnej, które będą realizowane w nowym roku szkolnym. Spotkania zostaną zorganizowane w dwóch terminach:
- 1 września o godz. 10.30
- 8 września o godz. 17.30 w hali sportowej.
Podczas spotkania omówione zostaną:
- cele i zakres tematyczny zajęć,
- zasady uczestnictwa w zajęciach,
- odpowiedzi na pytania i wątpliwości.
Zapraszamy!