Wszystkim Dzieciom życzymy uśmiechu każdego dnia, spełnienia marzeń, wielu powodów do radości oraz odwagi w odkrywaniu świata i własnych talentów. Niech dzieciństwo będzie czasem pełnym przyjaźni, zabawy i pięknych wspomnień!
Dyrektor Edyta Kuś oraz Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
