DLA BABĆ I DZIADKÓW!

Data: 20.01.2023 r., godz. 14.53    280
Muzyczna laurka

 

Wielkimi krokami zbliżają się dwa wyjątkowe dni w roku – 21 i 22 stycznia, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapomnieć, czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Z tej okazji pamiętamy, aby złożyć życzenia naszym ukochanym dziadkom i podziękować im za obecność w naszym życiu. To właśnie oni pomagają nas wychowywać, rozpieszczają, kiedy dorastamy i zawsze czekają na nasze odwiedziny.

Uczniowie klas „0”-3 z naszej szkoły przygotowali niespodzianki dla swoich dziadków. Własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty oraz pięknie zaśpiewana i nagrana „Piosenka dla Babci i Dziadka”, umilą te wspaniałe chwile wyjątkowym osobom w naszym życiu, czyli Babci i Dziadkowi. Nagranie zostało wykonane przez p. Afrodytę Zembrzuską aparatem z programu MEiN Laboratoria Przyszłości.

Trzeba również pamiętać, że najlepszym prezentem jaki możemy ofiarować jest bliskość, rozmowa, przytulenie, więc wszystkim Babciom i Dziadkom, w tych wyjątkowych dniach, życzymy wspaniałych chwil spędzonych ze swoimi ukochanymi wnuczętami.

 

Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka, foto nr 1, Święto Babci i Dziadka, foto nr 2, Święto Babci i Dziadka, foto nr 3, Święto Babci i Dziadka, foto nr 4, Święto Babci i Dziadka, foto nr 5, Święto Babci i Dziadka, foto nr 6, Święto Babci i Dziadka, foto nr 7, Święto Babci i Dziadka, foto nr 8, Święto Babci i Dziadka, foto nr 9, Święto Babci i Dziadka, foto nr 10, Święto Babci i Dziadka, foto nr 11, Święto Babci i Dziadka, foto nr 12, Święto Babci i Dziadka, foto nr 13, Święto Babci i Dziadka, foto nr 14, Święto Babci i Dziadka, foto nr 15, Święto Babci i Dziadka, foto nr 16, Święto Babci i Dziadka, foto nr 17, Święto Babci i Dziadka, foto nr 18, Święto Babci i Dziadka, foto nr 19, Święto Babci i Dziadka, foto nr 20, Święto Babci i Dziadka, foto nr 21, Święto Babci i Dziadka, foto nr 22, Święto Babci i Dziadka, foto nr 23, Święto Babci i Dziadka, foto nr 24, Święto Babci i Dziadka, foto nr 25, Święto Babci i Dziadka, foto nr 26, Święto Babci i Dziadka, foto nr 27, Święto Babci i Dziadka, foto nr 28, Święto Babci i Dziadka, foto nr 29, Święto Babci i Dziadka, foto nr 30, Święto Babci i Dziadka, foto nr 31, Święto Babci i Dziadka, foto nr 32, Święto Babci i Dziadka, foto nr 33, Święto Babci i Dziadka, foto nr 34, Święto Babci i Dziadka, foto nr 35, Święto Babci i Dziadka, foto nr 36, Święto Babci i Dziadka, foto nr 37,