Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!

Data: 20.01.2022 r., godz. 12.58    266
21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka

Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie! W dniu Waszego święta pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia, aby radość i pomyślność towarzyszyły każdego dnia, a zdrowie służyło przez długie lata - aż do końca świata!.jpg (3.69 MB)

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, mam nadzieję, że nikomu nie trzeba o tym przypominać. Każdy z nas powinien pamiętać o swoich Dziadkach, podziękować za opiekę, spacery, pyszne obiadki i pachnącą, niedzielną szarlotkę. Pokazać, że każdy w rodzinie jest ważny, niezależnie od wieku. Może któreś z wnucząt pokusi się o własnoręcznie upieczone ciastko, rozgrzewającą herbatkę i piękną laurkę? 

Dziękuję społeczności szkolnej za zaangażowanie we wsparcie Seniorów z Rodzinnego Domu Opieki Słoneczny Las w Stanisławowie Pierwszym. Razem zebraliśmy wiele herbat, ciasteczek, które umilą ten dzień.  Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć, że los innych nie  jest Wam obojętny.  Wszystkim, którzy się włączyli do akcji, serdecznie dziękuję w imieniu swoim, Seniorów oraz p. dyrektor  z Domu Opieki. Przekazane prezenty  na pewno , po raz kolejny, wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Kto wie, może oglądając kartki i słuchając życzeń i piosenek , może komuś zakręci się łezka szczęścia i poczuje się nadal ważny…

Nie udało by się to bez  wolontariuszy, pod kierunkiem, wychowawców świetlicy którzy  przygotowali kartki z życzeniami. Uczniowie z klasy 3 b oraz uczennice z klasy 5b, pod kierunkiem p. Katarzyny Kosmali przygotowali krótką część artystyczną, a wszystko to nagrała i przygotowała  p. Sylwia Ostrowska. 

Razem, możemy więcej!

Joanna Betańska 

 

Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!
Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 1, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 2, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 3, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 4, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 5, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 6, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 7, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 8, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 9, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 10, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 11, Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!, foto nr 12,